Барабанний скальператор — відмінне аспіраційне обладнання 

Кожне виробниче підприємство хоче знайти за прийнятну ціну найкраще устаткування, яке ідеально виконуватиме усі необхідні завдання й допоможе знизити рівень витрат. У сільському господарстві, приміром, важливу роль виконує очисне устаткування.

Барабанний скальператор - це ідеальний варіант для попереднього очищення зерна від великих сторонніх домішок, грудок землі, різних стебел. Їх використовують у складі технологічних ліній на млинах, елеваторах та ін. Встановлюють здебільшого на початковій стадії, перед сепаруванням. У такий спосіб можна забезпечити відмінну якість зерна та довгострокове зберігання, оскільки будь-які подальші роботи з зерном потребують його якісного очищення.

Основними вимогами щодо експлуатації устаткування є його використання за температури -15...+45 градусів. Вологість зерна має становити не більше 35 %. Покриття має бути рівним бетонним або асфальтованим.

Переваги використання аспіраційного устаткування:

• процес очищення відбувається завдяки потоку повітря, який утворений обертовим рухом;

• немає жодних вібраційних коливань;

• високі показники продуктивності та можливість очищувати навіть нестандартну сировину;

• рівень різних бактерій, грибків та цвілі знижується до 70 %;

• забруднення навколишнього середовища є мінімальним, оскільки очищувач виготовлений у закритому корпусі;

• простота обслуговування;

• мінімальні втручання у робочий процес.

У такий спосіб можна уникнути забруднення повітря та якісно видалити бруд, який може пошкодити очищувальні установки. Процес очищення відбувається досить швидко, тому рівень продуктивності високий. Скальператори - це найбільш надійна та універсальна техніка, яка підходить для очищення різних сільськогосподарських культур. Її беззаперечною перевагою є забезпечення максимальних показників ефективності за досить низьких енерговитрат.

Придбати аспіраційне обладнання можна в компанії «САДКО». Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Також надаємо гарантійне обслуговування, термін якого становить 12 місяців. Оплата обговорюється індивідуально із кожним замовником (можливі абсолютно різні варіанти). Постійним клієнтам надаємо вигідні знижки. У випадку виникнення будь-яких додаткових запитань обов'язково надамо вичерпну консультацію. Чекаємо на Ваші замовлення!