Склади напольного зберігання зерна

Склади напольного зберігання зерна
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 106799901
 
 

Опис Склади напольного зберігання зернаБудівництво швидкомонтованих безкаркасних зерносховищ призначене для забезпечення схоронності зерна від атмосфернах опадів, перепадів температур, нашестя гризунів і грунтових вод. Існує два основних типи зерносховищ:

1.Зерносховище підлогове — зерно зберігається безпосередньо на підлозі. Може бути забезпечене механізмом відвантаження — завантаження.

2.Зерносховище бункерне — розділене на кілька відсіків, у результаті можливе зберігання зерна різних сортів і видів.Приміщення може бути обладнане внутрішніми підпірними стінами і перегородками, які дозволяють зберігати різні види культур. Обшивка даху та внутрішніх стін виконується з профільованих стальних листів, оцинкованих методом гарячого прокату, з поліефірним покриттям 25/20 мкм. Світлові люки на даху виготовляються з поліефірної смоли. Їх площа складає близько 6% поверхні даху. Вентиляційні отвори розміщені в зовнішніх стінах.

Основною відмінністю і перевагою наших напольних складів є допустимі технологічні навантаження в межах від 10 до 30 кг/м2 з кріпленням до основних рам.

В приміщеннях може бути установлений підвісний конвейєр для швидкого вивантаження зерна, з можливістю використання широкого спектру транспортерів. А це створює однакові умови для сушіння й дозрівання зернових культур по всьому об'єму, оскільки транспортер виконує пухке рівномірне заповнення.

Наші склади запроектовані зі зміцненими стінами.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Будівництво елеваторів під ключ, обладнання для зерносховищ, агроконсалтинг - "САДКО"
(основний офіс)

Україна, Сумська, Суми, Білопільський шлях, будинок 33
  • +38 (050) 159-36-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги