Самопливне обладнання
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 107104164
 

Характеристики

Виробник   Sadko

Опис Самопливне обладнанняСамопливне обладнання або зернопроводи використовуються на підприємствах зернової і перероблюваної промисловості для переміщення сипучих продуктів.

Виробництво самопливного обладнання корпорації «SADCO» здійснюється на власних виробничих потужностях, що дозволяє виготовити різні вироби для різних галузей промисловості.

Самопливні труби круглого чи квадратного розрізу призначені для максимальної прохідності зернових сумішей і прискорення потоку проходження через розтин. Від кута нахилу залежить швидкість роздачі сумішей по сховищах або боксах. До складу будь-якого самопливного обладнання входять не тільки самі труби, але і патрубки, коліна, вводи, клапани, засувки, фланці та інші матеріали, завдяки яким можна конфігурувати систему передачі і видозмінювати її форму, нахил і напрям.Обладнання включає в себе:

- самопливні труби квадратного та круглого розрізу. Труби виготовляються з маркованої сталі і закріплюються між собою фланцями. Самопливні труби виготовляються довжиною до 2 м, діаметр розрізу самопливних труб коливається від 140 до 600 мм;

- сектора і коліна, які використовуються для створення необхідного кута повороту самопливу. Самопливне коліно призначене для варіювання самопливного обладнання в плані розміщення трубопроводу з метою мінімізації витрат і матеріалів на прокладання труб. Дані елементи виготовлені з сталі. Потрібний діаметр та кут нахилу виробляється згідно замовлення, та може варіюватися в межах: діаметр - 140-500 мм, кут нахилу – від 9° до 54° в залежності від діаметру;

- вводи симетричні, одинарні та подвійні служать для об'єднання двох колін трубопроводу в одну потокову лінію. Даний елемент виготовляється зі зносостійкої сталі, що запобігає швидкій корозії внутрішньої поверхні.

- фланці використовуються для монтажу трубопроводу. Їх технічні характеристики дозволяють виробляти монтаж в умовах надмірної вологості, граничних допустимих температур і т. д.

Схема системи самопливу формується під конкретний проект за рахунок набору труб (самопливів) круглого або квадратного перетину, вводів, секторів, колін. Транспортна система з'єднується даними вузловими елементами і максимально працює на розміщення сумішей.Переваги нашого самопливного обладнання:

- Універсальність конструкції дозволяє швидко та якісно виконати монтаж;

- Використання оцинкованого або зносостійкого металу;

- Надійність конструкції самопливного обладнання;

- Система контролю за виробництвом, а також витримка технології виготовлення самопливного обладнання виключає дефекти .


 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Будівництво елеваторів під ключ, обладнання для зерносховищ, агроконсалтинг - "САДКО"
(основний офіс)

Україна, Сумська, Суми, Білопільський шлях, будинок 33
  • +38 (050) 159-36-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги