Стрічковий транспортер
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 107119715
 

Характеристики

Виробник   Sadko

Опис Стрічковий транспортер

Стрічковий конвеєр являє собою пристрій для транспортування сипучих і штучних вантажів з допомогою безперервно рухомої стрічки. Конструктивно стрічковий конвеєр складається з рами (става конвеєра), на якій закріплені роликові опори. За ним кільцева стрічка рухається разом з вантажем. Рама може збиратися з декількох однакових секцій. По краях конвеєра розташовані приводний і натяжний станції, що забезпечують відповідно привід робочого органу — стрічки та її натяг.

Все обладнання, що виробляється нашою корпорацією, випускається готовим до негайного використання за призначенням. Його якісна та ефективна робота забезпечується наявністю всіх необхідних вузлів. Крім того, за бажанням клієнта, можлива поставка додаткових вузлів.

Ширина стрічки розраховується індивідуально для кожного проекту і забезпечує ефективність і продуктивність лінії. Швидкість руху може регулюватися залежно від вимог технологічного процесу. Настроювання виконуються індивідуально представниками компанії.Особливості конструкції конвеєрів виробництва корпорації «SADCO» та можливі варіанти виконання1. Для позиціонування стрічки на стрічковому транспортері (конвеєрі) на нижній стороні стрічки приварюються напрямні трапецевидні перетини.

2. Довжина транспортування, мм ― на вимогу.

3. Ширина транспортера, мм ― на вимогу. Залежить від габаритів транспортованої продукції.

4. Тип грузонесучого органу залежить від навантаження на погонний метр довжини конвеєра і умов експлуатації. Поверхня стрічок може бути гладкою, рифленою, оснащеною перегородками або гофрострічкою.

5. Продуктивність, т/год згідно з технічним завданням

6. Швидкість переміщення продукту, м/с забезпечується у відповідності з необхідною продуктивністю. Можливе регулювання швидкості. Реверс.

7._Висота стрічкового транспортера, мм (висота місця завантаження/розвантаження) ― на вимогу, у залежності від технологічного процесу виробництва.

8. Регулювання транспортера по висоті, мм ― можливе

9. Остов (несуча конструкція) стрічкового транспортера (конвеєра) залежить від побажань замовника. Може бути харчова нержавіюча сталь AISI 304 або Сталь 35(45) фарбована.

10. Опори стаціонарні або на колісних опорах: поворотні і неповоротні з тормозом

11. Доставка, монтаж, шеф-монтаж - за вимогою


 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Будівництво елеваторів під ключ, обладнання для зерносховищ, агроконсалтинг - "САДКО"
(основний офіс)

Україна, Сумська, Суми, Білопільський шлях, будинок 33
  • +38 (050) 159-36-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги