Засувка
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 107108368
 

Характеристики

Виробник   Sadko

Опис ЗасувкаЗасувка з ручним приводом складається зі зварного корпуса, на внутрішніх бічних стінках якого розташовані направляючі планки, по яких переміщується шибер. Сам шибер виготовлений з листової сталі. До шиберу кріпиться рейка або гвинт, які спільно з механізмом переміщення забезпечують процес зворотно-поступального руху шибера по напрямних планках. Механізм переміщення складається з штурвалу з шестірнею, які посаджені на один вал. Для переміщення шибера штурвал повертається в ту або іншу сторону, при цьому отвір відкривається або закривається на необхідну величину. Розташування уздовж конвеєра як поперечнє, так і поздовжнє.Засувка шиберна ручна ЗШ встановлюється в місцях вивантаження накопичувальних ємкостей, бункерів, складів, зерносховищ силосного типу. Особливістю шиберної ручної засувки є шибер, що рухається по напрямних і відкриває (закриває) випускну воронку. Персонал, при необхідності, повертає штурвал засувки, який приводить в дію шибер засувки. Перетин випускної воронки відкривається, потім відбувається випуск продукту.

Засувка з ручним приводом ЗШР 200*200

Засувка з ручним приводом ЗШР 300*300

Засувка з ручним приводом ЗШР 350*350

Засувка з ручним приводом ЗШР 400*400

Засувка з ручним приводом ЗШР 450*450

Засувка з ручним приводом ЗШР 500*500


Засувка з електроприводом

Корпус засувки з електроприводом аналогічний засувці з ручним приводом. Вал приводиться в рух мотором-редуктором. Для обмеження ходу використовуються кінцеві вимикачі.

Засувка з електроприводом 200*200*0,37 кВтЗасувка з електроприводом 300*300*0,37 кВт

Засувка з електроприводом 350*350*0,37 кВт

Засувка з електроприводом 400*400*0,37 кВт

Засувка з електроприводом 450*450*0,37 кВт

Засувка з електроприводом 500*500*0,37 кВт

Засувка рейкова на фланцях. Призначена для випуску зерна та продуктів його переробки з-під конвеєрів. Засувка обладнана гребінкою для ковзання скребків, що запобігає заклинюванню ланцюгових конвеєрів. Шиберна пластина засувки переміщається по напрямних фторопластовим роликам, що запобігає заклинюванню засувки. Засувка обладнана безконтактними датчиками

Рейкова засувка являє собою зварний прямокутний корпус, усередині якої переміщається по напрямних шибер. У нижній частині шибера закріплена зубчаста рейка, яка сполучається з шестірнею, насадженою на приводний вал, з'єднаний з мотор-редуктором (маховик).Переваги засувок виробництва корпорації «SADCO»:

1 Надійна, компактна конструкція;

2 Завдяки оригінальним технічним рішенням, відсутні заклинювання і перекоси;

3 Використовуються комплектуючі провідних європейських виробників.


 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Будівництво елеваторів під ключ, обладнання для зерносховищ, агроконсалтинг - "САДКО"
(основний офіс)

Україна, Сумська, Суми, Білопільський шлях, будинок 33
  • +38 (050) 159-36-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги